Mastvlag Antwerpen 200x300cm met D-ringen | Op = Op!







- Meer dan 100.000 vlaggen op voorraad
- Gratis verzending vanaf €75
- Uitstekende klantbeoordeling (9/10)
- Meer dan 10 jaar dé vlaggenspecialist
Mastvlag Antwerpen 200x300cm | Op = OP
De mastvlag Antwerpen 200x300cm is een vlag die mooi uithangt. De vlag van Antwerpen is gemaakt van115 grams glanspoly. Daardoor zal de vlag goed wapperen in de wind en door de stof hangt die mooi uit. Doordat de Antwerpen vlag gemaakt is van polyester zit er een mooie lichte glans over de vlag. Hierdoor kan je de vlag ook mooi binnen ophangen aan de muur ter versiering. Deze mastvlag past het beste in een vlaggenmast met een lengte van 8 of 9 m1.
De Antwerpen vlag is kleurecht door het gebruik van glanspoly.
Deze grote Antwerpse vlaggen zijn op dit moment in de aanbieding en worden voor € 59,95 verkocht in plaats van € 101,-. Beperkt leverbaar op is op.
- Materiaal: Glanspoly
- Gewicht doek: 115 g/m2
- Uitvoering: twee D-ringen
- Montage: in een vlaggenmast
- Productiemethode: Zeefdruk
- Geschikt voor: Binnen en buiten voor dagelijks gebruik
- Gebruik bij weer en wind: Geschikt voor binnen en buiten gebruik buiten
- Levensduur: Bij goed gebruik is deze vlag lang kleur- en slijtvast
Deze mastvlag Antwerpen is direct uit eigen voorraad leverbaar. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag nog verzonden. Bekijk ook alle Belgische vlaggen in ons assortiment voor andere afmetingen, uitvoeringen en toepassingen.
Beoordelingen
Dit artikel heeft nog geen beoordelingen.