Surinaamse vlag 70x100cm - Spunpoly
- Prijs per stuk vanaf 2 stuks 21,45 25,95
- Meer dan 100.000 vlaggen op voorraad
- Gratis verzending vanaf €75
Surinaamse vlag 70x100 cm
Vlag Suriname formaat 70x100 centimeter. Materiaal 160gr/m2 spunpoly, gemaakt van de beste kwaliteit vlaggenstof, met stevig koord en lus rondom gezoomd. Spun ofwel spunpoly is de beste en het meest traditionele vlaggendoek dat sprekend lijkt op katoen. Spunpoly gaat ook het langste mee van alle vlaggenstof soorten. Deze mooie Surinaamse vlag 70x100cm past het beste op een vlaggenstok met een lengte van 150-200 cm. Gevelvlag of grote bootvlag scheepskwaliteit. De mooiste vlag van Suriname en andere vlaggen en vlaggenstokken koop je voordelig bij Vlaggenclub! Deze mooie kwaliteit vlag is aan beide zijden volledig bedrukt middels zeefdruk.
De vlag van Suriname 70x100cm is hoogwaardig afgewerkt met een dubbele stiknaad en koord en lus. Door het gebruik van hoogwaardig glanspolyester is de vlag kleurvast, windsterk en UV-bestendig. Let wel op dat de vlag nergens tegen aan wappert om scheuren te voorkomen.
Laat zien dat je trots bent op Suriname met deze mooie vlag.
- Gebruik: grote bootvlag of kleine gevelvlag
- formaat: 70x100cm
- Materiaal: 160gr/m2 spun-poly // Windsterk, UV-bestendig en kleurvast
- Uitvoering: Dubbel gestikt en met lus en koord
- Onderhoud: Wasbaar bij 40 graden
- Levensduur: Bij goed gebruik is deze vlag lang kleur en slijtvast
Alle Surinaamse vlaggen in iedere formaat uit voorraad leverbaar. Op werkdagen voor 16:00 besteld dezelfde dag verzonden. Doorgaans uw vlag de volgende werkdag in huis. Voordelig online kopen bij Vlaggenclub.
Beoordelingen
Dit artikel heeft nog geen beoordelingen.